Masážní podložka na záda

Snadná úleva od bolesti zad

Chcete,abyste po příchodu z práce mohli pohodlně usednout do křesla a nechat se namasírovat? Masážní podložka na křeslo vám to bezproblému umožní.

  • masíruje 3 různé partie
  • obsahuje vibrační modul
  • využívá funkce červeného tepla a světla
  • nyní je poštovné ZDARMA!
Chci masážní podložku domů!
Jiří Kříž

Řekli o masážní podložce:

Často se mi stávalo, že jsem si po práci připadal unavený a po celém dni mě bolela záda, začal jsem chodit na různé masáže, od klasické přes různé speciality východní kultury. Brzy jsem to ale všechno pocítil na vlastní peněžence. Za měsíc jsem takto utratil zhruba 2 500 Kč. To se s masážní podložkou nedá srovnat. Z pohodlí domova se můžu nechat masírovat v křesle kdy chci.

Jiří Kříž, Pardubice

Snadná objednávka

Objednat masážní podložku můžete během 5 minut

Připravena kdykoli

Masáž si můžete vychutnat kdykoliv máte chuť nebo vás bolí záda

Šetří Vaše peníze

Místo drahých masérů pořídíte jednorázově masážní podložku, kterou můžete využít kdykoli

Máte ztuhlé svaly? Masážní podložka na záda rozhodně pomůže

Časté bolesti zad jsou velkým problémem mnoha lidí. Ty mohou vznikat například v práci, a to ať už stojíte, sedíte, nebo máte namáhavou fyzickou práci. Ve všech případech je hlavním problémem velká ztuhlost svalů, kterou dokáže odstranit masážní podložka na záda. Právě ta totiž dokáže doslova to stejné, jako byste navštívili specializovaný masážní salon. I tam dochází ke stejnému principu masáže, jehož jediným cílem je uvolnění vašich zádových svalů. A k tomu vám právě masážní podložka na záda dokáže pomoci, a tak samozřejmě dokáže také dané bolesti ulevit.

Řada masážních procedur

Rozhodně se nedá říci, že by byla masážní podložka na záda obyčejným výrobkem, který má pouze jednu funkci. Právě naopak. Umí totiž nastavit různé intenzity, ale také různé možnosti masáží. Ty jsou buď předdefinované, nebo si je můžete definovat i vy sami, a to s ohledem na vaše požadavky nebo potřeby- Není problém tak jemné masírování, ani skutečně intenzivní masáž pro dokonalé uvolnění. Ať už je to jak chce, i vám může masážní podložka na záda ulevit od častých bolestí, které se v pozdějším věku stupňují. Tím však určitě nechceme říci to, že by daná podložka byla vhodná výhradně pro osoby staršího věku. Může ji využívat kdokoliv, a to nejenom těch, kdo má potíže se zády. Masáž je totiž i příjemnou možností relaxace, a tak je masážní podložka na záda alternativou k tomu, než navštěvovat drahé masérské salóny.

Snadné použití

Výhodou této podložky je samozřejmě i snadné použití. Stačí ji umístit třeba do konkrétního křesla, zapojit do zásuvky, a už si můžete navolit konkrétní masáž, kterou vám masážní podložka na záda dokáže nabídnout. A to třeba několikrát denně, nebo pouze večer, při sledování televize. A sami uvidíte, že jakmile budete tuto podložku mít doma, budete doslova nadšeni a budete se oddávat příjemným masážím, kdykoliv to jenom bude možné.