Masážní podložka na křeslo

Snadná úprava vašeho křesla

Chcete,abyste po příchodu z práce mohli pohodlně usednout do křesla a nechat se namasírovat? Masážní podložka na křeslo vám to bezproblému umožní.

  • masíruje 3 různé partie
  • obsahuje vibrační modul
  • využívá funkce červeného tepla a světla
  • nyní je poštovné ZDARMA!
Chci masážní podložku domů!
Jiří Kříž

Řekli o masážní podložce:

Často se mi stávalo, že jsem si po práci připadal unavený a po celém dni mě bolela záda, začal jsem chodit na různé masáže, od klasické přes různé speciality východní kultury. Brzy jsem to ale všechno pocítil na vlastní peněžence. Za měsíc jsem takto utratil zhruba 2 500 Kč. To se s masážní podložkou nedá srovnat. Z pohodlí domova se můžu nechat masírovat v křesle kdy chci.

Jiří Kříž, Pardubice

Snadná objednávka

Objednat masážní podložku můžete během 5 minut

Připravena kdykoli

Masáž si můžete vychutnat kdykoliv máte chuť nebo vás bolí záda

Šetří Vaše peníze

Místo drahých masérů pořídíte jednorázově masážní podložku, kterou můžete využít kdykoli

Dopřát si doma dokonalou masáž vám umožní masážní podložka na křeslo

Masážní podložka na křesloSen o každodenních a velmi příjemných masážích již nemusí být pouze sen, ale může se proměnit v realitu. Ostatně to mnozí lidé jasně potvrzují, jelikož si pasáž skutečně dopřávají, a to kdykoliv chtějí. Nechodí však do masérských salonů, ale využívají velmi oblíbený a vyhledávaný produkt, kterým je masážní podložka na křeslo. Ta v první řadě zaujme svou všestranností, jelikož ji lze umístit doslova na jakékoliv křeslo. Vyberte si to, na které se vám sedí nejlépe, na to podložku umístěte, a již si můžete také dopřát jednu z masáží, které masážní podložka na křeslo nabídne.

Řada možností masáže

Tento produkt je určitě ideální i pro svou všestrannost, jelikož doslova dokáže nahradit samotného maséra. Lze si totiž nastavit jak mnoho intenzit, tak samozřejmě také režimů. Díky tomu přijde masážní podložka na křeslo vhod jak těm, kdo chtějí pouze příjemnou, jemnou a relaxační masáž, tak samozřejmě také těm, kdo potřebují promasírovat mnohem důkladněji. V obojích případech by však měli dosáhnout toho, že se jim svaly náležitě uvolní, a díky tomu by mělo dojít i k minimalizaci či totálnímu ustoupení celkové bolesti. A konkrétní masážní program nabídne masážní podložka na křeslo již přeprogramovaný, nebo je možné však nastavit ručně. A to je další velké plus tohoto produktu

Masáž kdykoliv, a zdarma

A pokud již masážní podložku máte, tak jistě víte, že kdykoliv budete masáž chtít, stačí si sednout tam, kde je masážní podložka na křeslo umístěna. Poté ji zapnete, a připadáte si jako v rukou masérů. A ačkoliv na trhu existují různé typy a možnosti, rozhodně vyjdou mnohem levněji oproti tomu, než pokud byste museli pravidelně navštěvovat masérský salon, který rozhodně nevyjde levně. A ten dokáže masážní podložka na křeslo dokonale suplovat. A to potvrzují všichni, kteří mají tuto podložku také doma, a jsou s ní maximálně spokojeni.