Masážní podložka do vany

Pohoda a relax s masáží ve vaně

Nemáte doma vířivku a přesto byste si chtěli užít uvolňující masáž ve vaně? Prohlédněte si naši masážní podložku do vany, která vířivku nahradí!

  • 3 intenzity masážní a perličkové masáže
  • neklouzavý a příjemný materiál
  • zásobník na vonné oleje
  • vhodná pro všechny typy van
Jiří Kříž

Řekli o masážní podložce:

Často se mi stávalo, že jsem si po práci připadal unavený a po celém dni mě bolela záda, začal jsem chodit na různé masáže, od klasické přes různé speciality východní kultury. Brzy jsem to ale všechno pocítil na vlastní peněžence. Za měsíc jsem takto utratil zhruba 2 500 Kč. To se s masážní podložkou nedá srovnat. Z pohodlí domova se můžu nechat masírovat v křesle kdy chci.

Jiří Kříž, Pardubice

Snadná objednávka

Objednat masážní podložku můžete během 5 minut

Připravena kdykoli

Masáž si můžete vychutnat kdykoliv máte chuť nebo vás bolí záda

Šetří Vaše peníze

Místo drahých masérů pořídíte jednorázově masážní podložku, kterou můžete využít kdykoli

Masážní podložka do vany dokáže proměnit vaši vanu ve vířivku

Také sníte o tom, mít doma vlastní vířivku? Tento sen se může velmi snadno a rychle splnit, jelikož tato řešení přináší masážní podložka do vany. Ta je vhodné právě pro umístění do jakékoliv běžné vany, kdy tak z běžné koupele dokáže udělat skutečně nádhernou relaxační proceduru. Stačí se pouze uvolnit, a masážní podložka do vany již udělá své. A to jednoduchou věc, kdy vyrobí tisíce příjemných vzduchových bublinek, které mohou velmi příjemně a jemně, ale také velmi intenzivně masírovat vaše tělo. A to stejně, jako je tomu v různých wellness areálech a na jiných místech. Pouze s tím rozdílem, že tuto pohodu si budete moci dopřávat kdykoliv.

Levnější než vířivka je masážní podložka do vany

Masážní podložka do vany řadě lidí uspokojila sen o vířivce. Vířivka nebo whirpool vana je poměrně drahá záležitost a s jejím pořízením souvisí i přestavba koupelny, což je časově a finančně náročné. Oproti tomu masážní podložka do vany dodá bublinkový masážní efekt také a stačí si pořídit podložku jen za necelé 2 500 Kč a můžete si masáž také užívat a to ihned. Stačí pouze zapojit přístroj, který je samozřejmě umístěn mimo vanu a vytváří bublinky do elektřiny a masáž může začít! Z vany se vám nebude chtít.

Velmi snadné a jednoduché použití

Moderní masážní podložka do vany dokáže rozhodně splnit všechna očekávání, a to nejenom s ohledem na celkový výkon, ale také s ohledem na snadné použití. Danou podložku totiž stačí pouze umístit do vany, zapojit, a již pouze nastavit samotnou intenzitu bublinek, které dokáže vytvářet, a které tak dokážou vaši na první pohled obyčejnou vanu změnit na něco skutečně neobyčejného. A navíc, masážní podložka do vany nemá pouze relaxační účinek, kdy si při příjemných masážích perfektně odpočinete. Druhým hlediskem je zcela určitě to, že daná bublinková masáž perfektně uvolní vaše ztuhlé svaly, což v horké vodě půjde mnohem lépe. Díky tomu se tam můžete zbavit i případných bolestí, které mohou být problémem u mnoha lidí.

Chci masážní podložku domů!

Oblíbená u všech generací

Jednou z velkých výhod, které masážní podložka do vany přináší, je určitě široká variabilita použití, a tak je oblíbená u všech lid bez rozdílu věku. Dokáže pomoci jak starším osobám, tak i sportovcům, ale také je vhodná pro všechny pracující, a to ať už pracují fyzicky, nebo celý den sedí a stojí. I ty mohou mít problémy s bolestmi svalů, které masážní podložka do vany dokáže velmi dobře eliminovat.