Masážní podložka do auta

Na dlouhé cesty jedině masážní podložka do auta

Bolí vás po delší jízdě autem záda? Masážní podložka do auta vám poskytne vibrační i zahřívací masáž v autě a vy se tak budete cítit mnohem příjemněji.

  • 5 masážních programů
  • 3 úrovně intenzity
  • 5 vibračních motorků
  • volitelný zahřívací režim
Jiří Kříž

Řekli o masážní podložce:

Často se mi stávalo, že jsem si po práci připadal unavený a po celém dni mě bolela záda, začal jsem chodit na různé masáže, od klasické přes různé speciality východní kultury. Brzy jsem to ale všechno pocítil na vlastní peněžence. Za měsíc jsem takto utratil zhruba 2 500 Kč. To se s masážní podložkou nedá srovnat. Z pohodlí domova se můžu nechat masírovat v křesle kdy chci.

Jiří Kříž, Pardubice

Snadná objednávka

Objednat masážní podložku můžete během 5 minut

Připravena kdykoli

Masáž si můžete vychutnat kdykoliv máte chuť nebo vás bolí záda

Šetří Vaše peníze

Místo drahých masérů pořídíte jednorázově masážní podložku, kterou můžete využít kdykoli

Masážní podložka do auta vám pomůže i při dlouhých jízdách autem

Masážní podložka do autaMnoho řidičů jistě ví, že dlouhé jízdy nejsou určitě nic příjemného. A to jak z hlediska nutnosti udržet pozornost a koncentraci, tak z hlediska toho, že dlouhé sezení v sedačce může přinášet nepříjemné bolesti. Ty se však dají eliminovat, a dokáže od nich ulevit velmi využívaná masážní podložka do auta. Ta se tak stává doslova dokonalým pomocníkem mnoha řidičů, kteří tráví svůj čas většinou v autě, než doma. A tak jsou to právě oni, kdo potřebují uvolnit své často ztuhlé svaly. A právě jejich uvolnění je ten nejlepší možný způsob, jak zamezit bolesti.

Univerzálnost použití

Každý má samozřejmě zcela jiné auto, ale v případě používání podložky to nemusí být žádným problémem. Kvalitní masážní podložka do auta je univerzální, a tak nabídne možnost jejího použití v doslova každém autě, a na každém sedadle. Každý řidič si tak během jízdy může užívat dokonalý komfort, kdy se z nepohodlné jízdy stane opravdu příjemná cesta, a to jako by za vámi seděl zkušený masér, který by po celou cestu vaše záda masíroval.

Chci masážní podložku domů!

Samotné použití podložky je samozřejmě extrémně snadné. Masážní podložka do auta je totiž určena pro zapojení do zdířky autozapalovače, a odtud je také poháněna. Následně už je vše v rukou toho, kdo ji chce používat. Záleží tak zcela na něm samotném, jakou formu masáže zvolí, a to zda intenzivní nebo lehčí, a to po celých zádech, nebo na vybrané části. Navíc pravidelná masáž má rozhodně velký vliv i na to, že řidič bude moci zůstat po celou dobu jízdy bdělý.

Podložky jsou stále oblíbenější

Nutno říci, že vzhledem k množství řidičů, a to hlavně v osobních vozech, jsou tyto masážní podložky mnohem oblíbenější, a to nejenom u těch, kteří jezdí delší cesty, ale také u těch, co jezdí ty kratší. Masážní podložka do auta je zkrátka jeden z výrobků, který by měl mít řidič ve svém autě, a to pokud chce, aby jeho cesta byla co nejvíce pohodlná.